LMPanel error: ... yaappee.com/lm/downlbase.php?host=tms.kiev.ua

Продвижение сайтов – залог успеха бизнеса. Грамотное продвижение сайта от Turboseo сделает его узнаваемым. Качественный хостинг на bitte.com.ua. Только хостинг на современном оборудовании.
УкраїньскаРусскийEnglishGermanГоловнаКонтакти
Творча майстерня Сидорука та Крилова
 
ГоловнаНаші роботиМонументальна скульптураРитуальні пам'ятникиВ'їздні знакиХрамове мистецтвоІнші напрямкиУрочисті подіїЯк ми працюємоНовиниКонтакти

 м. Київ,
вул. Філатова 7а, майстерня №100
тел. +38 (044) 501-63-16

Головна > Храмове мистецтво

Храмове мистецтво

Творча майстерня виконує роботи по оздобленню храмів. Це фактично всі види робіт, починаючи розписом та іконописом і закінчуючи мозаїчними кам’яними підлогами та стінними панелями. Окрім розпису та іконопису художники володіють такими технологіями, як різні види мозаїки, вітражі, різьблення по дереву, каменю, левкасу, виготовляють рельєфні металеві брами з релігійними сюжетами та образами. Унікальними і ексклюзивними художніми творами є рельєфні ікони, виконані з різнокольорового каменю та іконостаси.

Творчий колектив майстерні володіє різними стилями і технологіями монументального храмового живопису та храмової культури – від живопису в традиціях перших християн і Візантії, барокко, козацького барокко до сучасного реалізму. Велику увагу приділяють митці відродженню українського стилю іконопису та створенню його сучасної інтерпретації.

Творча майстерня виконує також фасадні оздоблювані роботи, в тому числі фасадні ікони, виконані акриловими фарбами, або рельєфні з кольорового каменю та металу.

Підлога з каменю

Ще більше робіт у розділі "Підлога з каменю"

Іконостаси

Ще більше робіт у розділі "Іконостаси"

Ікони з мармуру

Ще більше робіт у розділі "Ікони з мармуру"

Скульптура

Ще більше робіт у розділі "Скульптура"

 

© 2009 Творча майстерня Сидорука та Крилова.
Копіювання матеріалів сайту можливе тільки з дозволу авторів. tms-tms@ukr.net.
Скульптура, памятники в Украине. Иконы на заказ в Украине. Изготовление памятников и скульптур в Украине.