LMPanel error: ... yaappee.com/lm/downlbase.php?host=tms.kiev.ua

Продвижение сайтов – залог успеха бизнеса. Грамотное продвижение сайта от Turboseo сделает его узнаваемым. Качественный хостинг на bitte.com.ua. Только хостинг на современном оборудовании.
УкраїньскаРусскийEnglishGermanГоловнаКонтакти
Творча майстерня Сидорука та Крилова
 
ГоловнаНаші роботиМонументальна скульптураРитуальні пам'ятникиВ'їздні знакиХрамове мистецтвоІнші напрямкиУрочисті подіїЯк ми працюємоНовиниКонтакти

 м. Київ,
вул. Філатова 7а, майстерня №100
тел. +38 (044) 501-63-16

Творча майстерня Сидорука та Крилова заснована в 1999 році.

Основні напрямки діяльності „майстерні”:

  • монументальна скульптура;

  • виготовлення на замовлення художніх виробів з каменю, металу та інших матеріалів;
  • внутрішнє та зовнішнє оздоблення храмів, банків та інших культових та офісних приміщень;

Творчий колектив майстерні:

Творчий колектив майстерні – колектив майстрів  монументальної скульптури, що мають вищу художню освіту, випускники Національної Академії образотворчого мистецтва і архітектури мають багаторічний досвід і значний творчий доробок. В нашому творчому доробку пам’ятники визначним державним та релігійним діячам, важливим історичним подіям, пам’ятні знаки та паркові скульптури, символи міст та селищ, що розташовані на в’їзді до них, внутрішнє та зовнішнє оздоблення храмів, банків та інших офісних приміщень та житлових будинків.

Талант, освіта і творчий досвід породжують майстерність. Майстерність в поєднанні з сучасними технологіями створюють умови для творчої діяльності, результатом якої є високохудожні твори, що несуть в собі глибокий змістовний та емоційний вплив на оточення, а також створюють відповідний імідж місцевості та її керівникам. Наші твори ми намагаємося будувати таким чином, щоб вони несли в собі основні символи України, відображали зміст подій, були зрозумілими і естетично привабливими і, разом з тим, доступні в ціні і технологічні при виготовленні. Кожен пам’ятник має відображати події в даній конкретній місцевості, нести місцеві символи і узгоджуватись з навколишнім природним і архітектурним ансамблем. Завдяки цьому, наші твори занесені до реєстру культурних пам’яток України.

Ми готові прикласти ще більше зусиль, щоб задовольнити естетичні потреби кожного Замовника, як індивідуального, так і колективного, щоб своєю працею прикрасити кожний куточок нашої країни і таким чином зробити свій внесок в загальний розвиток культури України та розквіт нашої держави.

 

 

© 2009 Творча майстерня Сидорука та Крилова.
Копіювання матеріалів сайту можливе тільки з дозволу авторів. tms-tms@ukr.net.
Скульптура, памятники в Украине. Иконы на заказ в Украине. Изготовление памятников и скульптур в Украине.