LMPanel error: ... yaappee.com/lm/downlbase.php?host=tms.kiev.ua

Продвижение сайтов – залог успеха бизнеса. Грамотное продвижение сайта от Turboseo сделает его узнаваемым. Качественный хостинг на bitte.com.ua. Только хостинг на современном оборудовании.
УкраїньскаРусскийEnglishGermanГоловнаКонтакти
Творча майстерня Сидорука та Крилова
 
ГоловнаНаші роботиМонументальна скульптураРитуальні пам'ятникиВ'їздні знакиХрамове мистецтвоІнші напрямкиУрочисті подіїЯк ми працюємоНовиниКонтакти

 м. Київ,
вул. Філатова 7а, майстерня №100
тел. +38 (044) 501-63-16

Головна > Новини

Новини

Наші новини – це повідомлення про останні досягнення і перспективні напрямки роботи нашого колективу. Тут ми інформуємо наших читачів про те:

  • над якими важливими проектами ми працюємо;
  • які нові технології і матеріали використовуємо;
  • які пам’ятники відкриваємо;
  • про інші значні події, що відбуваються в нашій майстерні і можуть бути цікавими нашим читачам.

Відкриття памятника відомому українському спортсменові Доценку В.
2014-03-13 01:24:36

Незабаром відбудеться відкриття памятнику відомому українському спортсменові мотогонщику Доценку В. в Донецькій області, м. Дімітров.


В Виишгороді Київської області відкрито памятник святим страстотерпцям Борису та Глібу - покровителям міста . (30.07.2011)
2011-10-06 08:10:08

Пам’ятник урочисто відкрили керівник області Анатолій Присяжнюк, перший заступник Ярослав Москаленко і Вишгородський мер Віктор Решетняк. Освятив пам’ятник Митрополит Вишгородський і Чорнобильський, намісник Києво-Печерської Лаври Павло ( Лебідь). Автори пам’ятнику Сидорук Олесь , Борис Крилов та Климик В.В. були нагороджені медалями" Почесний громадянин міста". Митрополит привітав жителів Вишгороду з Днем міста і відкриттям пам’ятника та побажав миру і благословення місту " славному вовік".


В Швеції урочисто відкрили пам’ятник гетьману Пилипу Орлику
2011-10-06 07:47:43

В шведському місті Крістіанстадт відбулося урочисте відкриття памятника і меморіальної дошки українському гетьману Пилипу Орлику - автору Конституції, яка вважається першою демократичною конституцією на території Европи. Відкриття було приурочене до 300-літньої річниці Конституції Орлика і 15-й річниці сучасної Конституції України. Відкриття памятника і дошки на будинку, де жив в 1716-1719 рр. Орлик, було декілька років тому ініційовано посольством. Він вважається подарунком України шведському місту Крістіанстадт. Над памятником працювали скульптори Олесь Сидорук, Борис Крилов та архітектор Олена Сидорук при підтримці Народного артиста України Богдана Бенюка і мецената Івана Омелянюка


Тітка Галя в Борисполі
2011-05-09 10:38:05

Здавна Бориспіль славиться як торгівельне місто, родючістю земель. Про бориспільські огірки "гірки" складають легенди. В звязку з цим на прохання жителів міста Бориспіль міська влада прийняла рішення встановити жанрову композицію , яка б увіковічнювала основний напрямок діяльності бориспільчан. Жанрова композиція , яку розробила творча майстерня носить гумористичний характер . Композиція буде виконана в бронзі і встановлена біля центрального ринку міста.


Пам’ятник в місті Вишгород
2011-05-09 01:16:19

Скульптори творчої майстерні працюють над увіковічненням пам'яті святих великомучеників Бориса і Гліба в місті Вишгород. Пам'ятник планують виконати в матеріалах граніт, бронза. По обидва боки розміщені зображення житія святих. Центральною композицією є постаті святих . Архітектура композиції символізує собою храм. Загальна висота памятника 10 м.


Ріксoсу п’ять років
2010-10-01 03:18:55

Встановлено на честь п’ятиріччя готелю "Ріксoс" м. Трускавець.


Меморіальна дошка
2007-04-10 04:56:56

9 травня відбудеться відкриття меморіальної дошки присвяченої видатному военначальнику, герою України, генералу армії Герасимову Івану Олександровичу, яка буде встановлена на будівлі міністерства оборони України. Замовник - міністерство оборони України та спілка ветеранів ВВВ.


 

© 2009 Творча майстерня Сидорука та Крилова.
Копіювання матеріалів сайту можливе тільки з дозволу авторів. tms-tms@ukr.net.
Скульптура, памятники в Украине. Иконы на заказ в Украине. Изготовление памятников и скульптур в Украине.