Продвижение сайтов – залог успеха бизнеса. Грамотное продвижение сайта от Turboseo сделает его узнаваемым. Качественный хостинг на bitte.com.ua. Только хостинг на современном оборудовании.
УкраїньскаРусскийEnglishGermanГоловнаКонтакти
Творча майстерня Сидорука та Крилова
 
ГоловнаНаші роботиМонументальна скульптураРитуальні пам'ятникиВ'їздні знакиХрамове мистецтвоІнші напрямкиУрочисті подіїЯк ми працюємоНовиниКонтакти

 м. Київ,
вул. Філатова 7а, майстерня №100
тел. +38 (044) 501-63-16

Головна > Монументальна скульптура

 Пам’ятний знак присвячений пам’яті жертв голодомору 1932 – 1933 рр.
Встановлений у місті Вишгород 2008 році. Висота пам’ятника становить 4 метри. Матеріал: граніт,бронза.
Автори: скульптор  Сидорук О.Ю. Крилов Б.Ю. 
Архітектор Климик В. В.
   Колоски та жорна – хліб і життя. Обмотані колючим дротом колоски – це символ  штучного, насильницького голоду. Ось він,  хліб, такий бажаний, але недосяжний, забраний, заарештований. До нього не дотягнутися, не скористатися. Він є і його немає.
   Понівечені, розбиті жорна підкреслюють лють, жорстокість і безглуздя виконавців цієї страшної акції. Забрати хліб мало – треба знищити знаряддя праці, які з ним пов’язані, знищити навіть надію на можливість коли-небудь його мати.

Пам’ятний знак присвячений пам’яті жертв голодомору 1932 – 1933 рр. м.Вишгород 2008 р.

Пам’ятний знак присвячений пам’яті жертв голодомору 1932 – 1933 рр. Встановлений у місті Вишгород 2008 році. Висота пам’ятника становить 4 метри. Матеріал: граніт,бронза. Автори: скульптор Сидорук О.Ю. Крилов Б.Ю. Архітектор Климик В. В. Колоски та жорна – хліб і життя. Обмотані колючим дротом колоски – це символ штучного, насильницького голоду. Ось він, хліб, такий бажаний, але недосяжний, забраний, заарештований. До нього не дотягнутися, не скористатися. Він є і його немає. Понівечені, розбиті жорна підкреслюють лють, жорстокість і безглуздя виконавців цієї страшної акції. Забрати хліб мало – треба знищити знаряддя праці, які з ним пов’язані, знищити навіть надію на можливість коли-небудь його мати.

повернутися до розділу "Монументальна скульптура"

Додатковi зображення (натиснiть для збiльшення):

   

 

© 2009 Творча майстерня Сидорука та Крилова.
Копіювання матеріалів сайту можливе тільки з дозволу авторів. tms-tms@ukr.net.
Скульптура, памятники в Украине. Иконы на заказ в Украине. Изготовление памятников и скульптур в Украине.